Kosmetologia


Zapraszamy na Targi Beauty Forum

26 - 27 września


PORING - METHOD,

nr. stoiska 14.14

Na Naszym stoisku odbędą się pokazy ostrzykiwania kwasem hialuronowym, w godzinach 11:00, 13:00, 15:00

zapraszamy serdecznie

 

Bezigłowe narzędzie, będące odmianą urządzenia Injex30, doskonale sprawdza się również w kosmetologii, przy zabiegach upiększających na twarz, dekolt i dłonie. Urządzenie to wykorzystuje się przy tzw. zabiegach metodą Poring, które powodują natychmiastowy efekt wygładzenia, nawilżenia i wypełnienia skóry. Na czym polega ta metoda i w jaki sposób pozwala osiągnąć tak znakomite rezultaty w krótkim czasie?

Metoda Shireen

Jak wiadomo skóra z wiekiem traci swój młodzieńczy wygląd i sprężystość. Proces starzenia skóry związany jest ze stopniowym osłabieniem włókien kolagenowych i utratą elastyny, które odpowiadają za jej odpowiedni wygląd. Zmniejsza się także ilość kwasu hialuronowego, co powoduje utratę wilgoci w skórze. Kremy nawilżające i przeciwzmarszczkowe działają zazwyczaj tylko w wierzchnich warstwach naskórka, tymczasem odbudowę komórek należy zacząć od głębszych warstw skóry. Działanie takie umożliwia, m.in., zabieg metodą Shireen.

Kuracja ta oparta jest na wstrzykiwaniu w skórę wodnego roztworu kwasu hialuronowego. Ma on działanie wiążące wodę w macierzy komórkowej, co powoduje zahamowanie procesu jej utraty i zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, a w efekcie - jej wygładzenie. Sam zabieg wstrzykiwania roztworu jest zupełnie bezbolesny, bowiem narzędzie Shireen jest urządzeniem bezigłowym, a substancja Shireen wstrzykiwana jest pod ciśnieniem przez pory skórne bezpośrednio w wierzchnie warstwy skóry.

Metoda Poring idealnie nadaje się do zwalczania płytkich zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki wokół ust (tzw. „zmarszczki palacza"), bruzdy nosowo-wargowe, „lwie zmarszczki" między brwiami czy zmarszczki mimiczne. Efekt zabiegu jest natychmiastowy - skóra staje się młodzieńczo zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki przestają być widoczne. Jest to metoda bezinwazyjna i bezbolesna, a jej rezultaty utrzymują się przez długi czas.

 

Więcej informacji na www.prong-method.pl